صفحه اصلی > اخبار > محتوای
اهمیت کیفیت و ایمنی گلگیرهای لاستیکی
- Jul 23, 2018 -

با توسعه صنعت حمل و نقل چین افزایش تقاضا برای اسکله شناور دریایی و الزامات مورد نیاز برای عملکرد فندر گرفتن بالاتر و بالاتر. در میان آنها، گلگیرهای لاستیکی به طور گسترده برای تافنس و ضربه مقاوم استفاده می شود. در حال حاضر، بسیاری از تولید کنندگان لاستیک گلگیر در چین وجود دارد و محصولات مخلوط شده است. برخی از تولید کنندگان در رقابت شدید بازار برای زنده ماندن. رقابت کم قیمت یک وسیله اصلی است. آنها نه صرفا رعایت استانداردهای مربوطه و فرآیندهای، استفاده از مواد اولیه با کیفیت پایین یا بازسازی بیش از حد استفاده. برای کاهش هزینه ها، چسب که پتانسیل بسیار زیادی برای ایمنی از اسکله و کشتی شمار. کارشناسان مربوطه گفت که تولید کنندگان لاستیک فندر باید صرفا اجرای استانداردهای ملی مربوطه، روند سخت، افزایش قابلیت نوآوری مستقل، به طور مداوم بهبود کیفیت محصول و ارائه محصولات قابل اعتماد و امن برای چین حمل و نقل و صنایع کشتی سازی است.

آن را درک است که بسیاری از انواع گلگیرهای لاستیکی در بازار عمدتا از جمله کمانش نوع نوع تورم پهلو لود نوع استوانه ای (نوع درام) وجود دارد نوع V نوع لب (یعنی نوع X) و نوع شمع انعطاف پذیر.

هنگام طراحی و تولید شناور لاستیک، تولید کنندگان باید نیروهای عکس العمل اقدام در بدنه و docking کشتی اجزاء تغییر شکل گلگیر پس از جذب انرژی جنبشی کشتی تغییر شکل گلگیر اقدام کنید پوست، خشکی نسبی گلگیر اثربخشی فندر جذب انرژی در طول رانش غير مثبت نرخ که در آن فندر میکند کشتی پهلو است سرعت، ضریب اصطکاک بین سیستم سپر و بدنه سرمايه گذاري در سیستم فندر و اعضای پشتیبانی و هزینه های نگهداری خود را، پوست بسیاری از عوامل مانند راه تماس با سپر. کاربران می توانید انواع مختلف گلگیرهای لاستیکی با توجه به شرایط فعلی. علاوه بر کشش و کشتی های کوچک، بزرگ تناژ کشتی به طور کلی نه گلگیرهای لاستیکی مجهز می شوند. هنگام پهلو، عمدتا گلگیرهای لاستیکی تورم برای محافظت از بندرگاه و پوست استفاده کنید.

زمانی که آنها استفاده می شود برای در کشتی پهلو گلگیرهای لاستیکی عمدتا به عنوان حفاظت های ایمنی برای شرکت های کشتی سازی استفاده می شود. با توجه به منابع مربوطه، کیفیت محصولات اول است. اگر یک کشتی جدید قفل در حوض به علت کیفیت فندر لاستیک، منجر به آسیب به پوست، کشتی جدید reworked و یا حتی تاخیر داشته باشد. اگر چه گلگیرهای لاستیکی امکانات اصلی تولید شرکت کشتی سازی نسبت به بندر نیست، کشتی سازی بازی توجه بیشتری به عملکرد هزینه گلگیرهای لاستیکی اما کیفیت محصولات نادیده گرفته می شود باید.