صفحه اصلی > دانش > محتوای
لاستیک فندر ذخیره و بارگیری و تخلیه روند
- Jul 23, 2018 -

هر کس که بگوید که لاستیک فندر محصولات، اجتناب از نور مستقیم خورشید اجتناب از باران و برف و اجتناب از تماس با اسید و مواد قلیایی و روغن و حلال های آلی. درجه حرارت در-15 درجه سانتیگراد - 40 ° C از 1 متر دور از منبع گرما را نگه می دارید. . منطقه ذخیره سازی فندر حدود 400 متر مربع است.

به عنوان لاستیک برای تغییر شکل (عمدتا غير اشباع لاستیک)، ترک است که مستقیما در جهت تنش، که تولید شده است هنگامی که آن استفاده می شود، "ترک خوردگی ازن"؛ هنگامی که آن را در تغییر شکل لاستیک عمل تنها فیلم اکسید تشکیل شده در سطح بدون ترک خوردگی.

در طول فرآیند بارگذاری و تخلیه گلگیرهای لاستیکی باید تمیز و bumped باید. اشیاء سخت و خار یا سکته مغزی استفاده نکنید. گلگیر در شیوه ای پایدار قرار می گیرد. کالا قرار داده شده باید قوی و استوار و تضمین این که کالا نیست آواره و یا شل در طول فرآیند کل حمل و نقل است. پس از کالا را در محل تعیین شده وارد می شوند، آنها را با تجهیزات بالابری مناسب برای جلوگیری از آسیب و برخورد تخلیه شود باید.

انتخاب گلگیرهای لاستیکی است مبتني بر شرايط ناوبری، تناژ، سطح آب به کشتی و غيره. در حال حاضر، بیشتر قوسی لاستیک V شکل شناور استفاده می شود. اگر چه گلگیر در مقدار زیادی استفاده شده است و بعضا پر بسته بندی شده هستند اما گلگیر جذب انرژی کمتر است، سطح خش به راحتی و به آسانی می افتند. ، آسان به سن. پس از یک دوره طولانی از زمان آن فاقد اثر حفاظتی آن را سزاوار است. علاوه بر این، آستانه محصول کم است بسیاری از کارگاه های کوچک را برش گوشه در کم هزینه و زمانی که آنها جوان 3-5 برخی از محصولات به پودر برنج glutinous شکسته حتی. معتبر نیست.

فندر لاستیک چرخش نیروی اسکله هنگامی که آمار جابه جایی بزرگ شود. همچنین انتخاب عاقلانه به استفاده از برخی از سوراخ باریک ناوبری است. با این حال، با توجه به هزینه بالای محصول آن بعید است که در مقادیر زیاد مورد استفاده قرار گیرد است.

به طور خلاصه, آن می تواند دستیابی به نتایج خوب ضد تصادم و صرفه جویی هزینه. این نوع فوق العاده قوس (س نوع، V نوع محصول نسل دوم) ترکیب لاستیک فندر گلگیرهای لاستیکی 2-5 (حتی بیشتر) به اشتراک گذاری صفحه سپر و مهار هیئت مدیره فوق العاده بالا وزن مولکولی پلی اتیلن (یعنی, UHMW-پلی اتیلن) در صفحه ضد تصادم برگزیدن، سیستم ضد تصادم فندر لاستیکی را می توان اطراف اسکله کل با توجه به اسکله مرتب شده است.